top of page

Grupo Aprecio Viajar

Público·13 miembros
โบ้' บ'บ.ฯ
โบ้' บ'บ.ฯ

Sketchup8turkceindirgezginlerfull


Sketchup 8 Türkçe Nasıl İndirilir ve Kurulur?
Sketchup 8, web tabanlı bir 3B tasarım programıdır. Sketchup 8 ile çeşitli mimari, mühendislik, iç tasarım, peyzaj ve oyun projeleri oluşturabilirsiniz. Sketchup 8'in Türkçe sürümünü indirmek ve kurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


DOWNLOAD: https://thickxdupofud.blogspot.com/?yh=2w3LWu


Sketchup 8 Türkçe İndirme
Sketchup 8 Türkçe indirmek için birkaç seçeneğiniz vardır. Bunlardan biri, Sketchup 8'in resmi sitesinden indirmektir. Resmi siteye [buradan] ulaşabilirsiniz. Siteye girdiğinizde, sağ üst köşede bulunan "Dil" seçeneğinden "Türkçe"yi seçin. Ardından, "Sketchup 8 İndir" butonuna tıklayın. İndirme işlemi başlayacaktır.


Bir diğer seçenek ise, Sketchup 8'i gezginler.net gibi bir indirme sitesinden indirmektir. Gezginler.net'e [buradan] girebilirsiniz. Siteye girdiğinizde, arama kutusuna "sketchup 8 turkce indir gezginler full" yazın. Çıkan sonuçlardan birini seçin ve indirme linkine tıklayın. İndirme işlemi başlayacaktır.


Sketchup 8 Türkçe Kurma
Sketchup 8 Türkçe'yi kurmak için, indirdiğiniz dosyayı açın. Dosya genellikle zip formatında olacaktır. Zip dosyasını açmak için WinRAR gibi bir program kullanabilirsiniz. Zip dosyasını açtığınızda, içinde "setup.exe" adlı bir dosya göreceksiniz. Bu dosyaya çift tıklayın ve kurulum sihirbazını başlatın.


Kurulum sihirbazında, ekrandaki talimatları takip edin. Lisans sözleşmesini kabul edin, kurulum klasörünü seçin ve kurulumu tamamlayın. Kurulum bittikten sonra, Sketchup 8 Türkçe'yi bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.


Sonuç
Bu makalede, Sketchup 8 Türkçe nasıl indirilir ve kurulur anlattık. Sketchup 8 Türkçe ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Sketchup 8 Türkçe hakkında daha fazla bilgi için [buraya] tıklayabilirsiniz. Sketchup 8 Türkçe kullanımı ile ilgili sorularınız varsa, yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page